Co oznacza ból w okolicach stawu krzyżowo-biodrowego?

Od około 3 tygodni rano budzę się z bólem w okolicach stawu krzyżowo-biodrowego. Ból nasila się podczas głębokiego skłonu, długiego siedzenia oraz podnoszenia prostej nogi z wypchniętą piętą, zwłaszcza z rotacją wewnętrzną. Ulgę przynosi rolowanie i ćwiczenia rozciągające okolicy pośladkowej w tym mięśni gruszkowatych,tylko że następnego dnia rano znowu budzę się z bólem tego samego natężenia. Próbowałem brać naproxen, ale po 5-6 dniach stosowania nic się nie zmieniło. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć . Sadze ze może być wskazana konsultacja reumatologiczna