Co oznacza taki wynik RTG stawów krzyżowo-biodrowych?
Odebrałam wynik RTG stawów krzyżowo-biodrowych czy moge prosić o analize cyt. Szpary stawów symetryczne,punktowo wzmożona sklerotyzacja górnej krawędzi talerzy kości biodrowych zwlaszcza po stronie lewej .Czy to coś złego ?

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Czy jest coś więcej opisane odnośnie stawów krzyżowo biodrowych ?