Wynik rezonansu magnetycznego stawu krzyżowo-biodrowego

Witam. Miałem ostatnio rezonans magnetyczny stawu krzyżowo biodrowego. Prosiłbym o zinterpretowanie go i powiedzenie co mi może dolegać. Szpary stawów krzyżowo-biodrowych prawidłowej szerokości. W talerzu kości biodrowej prawej, blisko powierzchni stawowej, widoczna jest ok 8mm wyspa osteosklerotyczna.Rozsiane ognisko przebudowy tłuszczowej struktury kostnej zwłaszcza w zakresie mas bocznych kości krzyżowej. Sygnał powierzchni stawowych w stawach krzyżowo biodrowych prawidłowy, Z góry dziękuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania nie wskazuje na występowanie patologii w obrębie powierzchni stawowych. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.