Sztywnienie i strzelanie w szyi, w części krzyżowej i biodrowej oraz w stawach palców u rąk

Witam Mam 28 lat mam 1,72m i waże 98 kg nadwaga wiemi staram sie znią walczyć lecz mam inne problem? zawsze jak sie obudzę po przespanej nocy czuje się zesztywniały i przy wykonywani zwykłych ćwiczeń rozciągających słyszę i czuje szczelanie w szyji u podstawy czaszki w części krzyżowej i biodrowej po za tym w kolanach i bardzo często w stawach palców u rąk ale jeżeli w rękach ich "nie nastawie" odczuwam dość uciążliwy bul co mogę z tym zrobić jak walczyć lub przeciwdziałać

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na chorobę o podłożu reumatologicznym. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty reumatologa celem wdrożenia diagnostyki.