Czym łagodzić ból przy sklerotyzacji stawu krzyżowo-biodrowego?

Wykryto u mnie sklerotyzacje stawu krzyzowo biodrowego.....prosze mi powiedziec czym lagodzic bol ktory doskwiera.....nie moge stapnac na prawa noge kustykam a w nocy nie moge sie nawet przekrecic w lozku.....mam 28 lat i nie wiem czym sobie ulzyc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka reumatologiczna proszę koniecznie udac się do lekarza reumatologa. Chyba Że jest Pani z okolic LodZi to wtedy poproszę o kontakt telefoniczny