Co oznacza opis obecność stref obrzęku kostnego podkorowego w częściach dolnych stawów i jak to leczyć?

Witam, czy ktoś wiem co oznacza obecność stref obrzęku kostnego podkorowo w częściach dolnych stawów krzyzowo biodrowych? I co należy ż tym zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Witam . A jakie objawy? Jakie a dane na ZZSK? Sadze ze konieczna wizyta u lekarza reumatologa. Poproszę o kontakt telefoniczny