Objaw próżniowy i podchrzęstna sklerotyzacja w obu stawach krzyżowo-biodrowych

Proszę o interpretacje wyników RTG: Objaw próżniowy i podchrzęstna sklerotyzacja w obu stawach krzyżowo-biodrowych. Obustronnie podejrzenie konfliktu biodrowo-udowego. Poza tym badanie nie ujawniło zmian.

Portal nie jest miejscem interpretacji indywidualnych wyników badań pacjenta.
Proszę zgłosić się z wynikiem do lekarza, który prowadzi diagnostykę i zna historię choroby pacjenta.