Zaznaczona odcinkowa podchrzęstna sklerotyzacja w obu stawach krzyżowo-biodrowych
Proszę o interpretacje : badanie RTG-L-S AP i bok "Zaznaczona odcinkowa podchrzęstna sklerotyzacja w obu stawach krzyżowo-biodrowych. Lewowypukłe skrzywienie z rotacją kr L.Zaburzenie stabilizacji L-S. Graniczny kąt fergusona. Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze trzonów oraz w stawach międzykręgowych. Przewężenie przestrzeni miedzykręgowej L3-L4,L4-L5 w odcinkach tylnych. Zwapienia w ścianach aorty brzusznej i tt. biodrowych.

MĘŻCZYZNA, 74 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczne jest zestawienie objawow z wynikiem powyzszego badania. prosze koniecznie udać sie do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.