Zwyrodnienie stawu krzyżowo-biodrowego
Witam mam 23 l i mam problem zwyrodnienia stawu krzyżowo biodrowe i mam często problemy po pracy z bólami nóg , rąk i z kręgosłupem pojawiają się skurcze promieniowania taka cała jestem ociężała byłam u neurologa który wg mnie nie zbadał nawet nie zerknął na płyty z rtg zapytałam o badania mr odpowiedział mi że nie są mi potrzebne te badania skoro nie mam jeszcze stanu operacyjnego. Proszę mi owiedzieć co robić boje się o sqwoje zdrowie

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
a czy gdzieś jest opisane zwezenie stawu krzyżowo-biodrowego? proponuję udac się do lekarza rodzinnego. być może będzie konieczność udania się do lekarza reumatologa.