Bolesność po wewnętrznej stronie nadgarstka

Witam, od pewnego czasu odczuwam ból po wewnętrznej stronie nadgarstka, czasami odczuwam gorąco w tym miejscu i mam wrazenie ze sciegno lub miesien jest krótszykiedy próbuję wyprostowac rękę. Co moze byc powodem tego?

Nie wiem jaki rodzaj pracy pani wykonuje. Jeśli używa pani mocno rąk to może być przeciążenie w zakresie ścięgien zginaczy palców lub ich pochewek lub, początki zespołu cieśni nadgarstka.