Bolesność podbrzusza a wodniaki jajowodów

witam,od 3 dni mam bole mniejsze/wieksze podbrzusza przypominajace bóle miesiackowe( wczesniej nigdy takich nie mialam) i kucie w prawej pachwinie. czasem odczuwam lekkie uczucie ciepła. mialam kiedys problem z torbielami i wodniakami jajowodów. prosze o pomoc

Pomoc Pani może być udzielona tylko stacjonarnie przez zbadanie, najlepiej przez ginekologa. Drogą Internetu nie mogę Pani zbadać i postawić diagnozy. Proszę umówić się do ginekologa na wizytę.