Bolesność podbrzusza po hemikolektomii

Witam serdecznie.7-miesięcy temu przeszedłem operacje usunięcia części jelita grubego-hemikolektomię lewostronną,bez przerzutów na węzły chłonne.Chemioterapii nie wymagam.Od ponad tygodnia pojawiły się bóle w lewym podbrzuszu-ból ciągły, pulsujący.Mam bardzo częste wypróżnienia, bywają biegunki.Mam też anemię,zażywam żelazo,utrzymuję dietę.Czy może to być nawrót choroby nowotworowej?.Byłem u lekarza-mam skierowanie na USG j.b. i RTG k.p.. Dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie oraz wykonanie powyższych badań aby móc coś więcej powiedzieć. Przyczyny tego typu dolegliwości może być wiele. Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.