Bolesność podbrzusza w 28-tygodniu ciąży
Jestem w 28 tc. Coraz czesciej odczuwam bole w dole brzucha i czuje jak dziecko napiera mi na kanal rodny. Czesto lapia mnie skurcze,dosc bolesne. Czy powinnam sie martwic ze grozi mi przedwczesny porod?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Nie, są to normalne objawy towarzyszące ciąży.
Pozdrawiam.