Bolesność podczas seksu po plastyce pochwy

Witam ,19 marca miałam operację plastyki krocza i dna macicy (miałam drastyczne obniżenie macicy ),bardzo cierpiałam ,ale cieszę się ,że mam to już za sobą ,po dwóch miesiącach i po wizycie kontrolnej pooperacyjnej ,lekarz powiedział,ze mogę wracać do życia seksualnego ,niestety przy pierwszym seksie z meżem okropny ból i wrażenie ,że penis absolutnie nie pokona mojej zmniejszonej pochwy ,dodam ,ze mam 57 lat i jestem w okresie menopauzy ,nigdy nie miałam problemu z suchością pochwy .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa, konieczne badanie lekarskie.