Czy warto poddać się tzw. plastyce pochwy?

Czy warto poddać się tzw. plastyce krocza/pochwy? Mam skierowanie na zabieg z uwagi na obniżenie przedniej i tylnej ściany pochwy. Mam 4 dzieci (druga ciąża zakończona cc, pozostałe SN). Jolanta

Jeśli ginekolog skierował Panią na operację, widocznie stwierdził, iż korzyści płynące z tego rodzaju terapii w Pani przypadku przewyższają ewentualne ryzyko. Pani ocenia, jak bardzo dolegliwości przeszkadzają w codziennym życiu.

NIE ROZUMIEM PYTANIA??? Czy przeszkadza Pani to w "czymś"? Czy są jakieś inne objawy , które mogłyby powodować konieczność operacji??? PROSZĘ OMÓWIĆ SZCZEGÓŁOWO TE PROBLEMY I METODY ICH "ZAŁATWIENIA" Z GINEKOLOGIEM PROWADZĄCYM!!! , zż