Co oznacza ból pochwy po plastyce?

Dzień dobry. Jestem dwa miesiące po tylnej plastyce pochwy i krocza . Problem polega na tym że przy współżyciu bardzo nie boli jakby była ściana której nie mążna przebić. Psychicznie jestem załamana a mąż chyba też mamy czekać jeszcze czy dać spokój sobie proszę o poradę....

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć