Bolesność podczas zginania palucha u stopy

Witam. Od dwóch tygodni bolało mnie podczas mocnego prostowania i zginania palucha stopy. Mniej więcej w okolicy- między paliczkiem środkowym palucha, a śródstopiem (okolica aparatu trzeszczkowego). Nie przypominam sobie żebym doznał jakiegoś urazu, ewentualnie mogłem nadwyrężyć na treningu. Wczoraj po wykonaniu zabiegu ultradźwięków ból się nasilił i wystąpił niewielki obrzęk.Boli podczas chodzenia. Moje pytania brzmią:Czy to stan zapalny,jakie zabiegi fizykoterapeutyczne powinienem wykonywać?
MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu lekarz określi odpowiednie dalsze postępowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Bolesność kolana podczas zginania

Witam serdecznie. Od dłuższego czasu boli mnie lewe kolano. Ból pojawiał się w momencie kiedy miałem kolano zgięte na 15min. np. siedząc na fotelu przed komputerem lub jadąc autobusem zajmując miejsce siedzące, po wyprostowaniu ból znikał. Ostatnio ból zaczął pojawiać się podczas wsiadania i wysiadania z samochodu. Wówczas cały ciężar mojego ciała przechodzi na jedną nogę ( ważę ok.115 kg. przy 185 cm. wzrostu). Zdj. rtg nic nie wyjaśniło. Czy 4 flex coś pomoże a może jest zamiennik?
MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Bolesność kręgosłupa podczas zginania

Witam od 3 m-cy odczuwam ból przy schylaniu się w krzyżu, jak sie położę nic nie boli, tylko podczas schylania. RTG kregoslupa OK, USG jamu brzusznej OK, wyniki krwi moczu OK, u ginekologa wyszlo poczatek endometriozy, cytologia OK, ale krzyz boli codziennie raz mnie raz bardziej. Reumatologa mam za miesiac, moja lekarka rozklada rece bo nie wie co mi dolega, POMOCY!!
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty