Bolesność stopy przy poruszaniu

Witam od kilku miesiecy mam problemy ze stopa, nie moge jej poruszyc w lewa strone bo bardzo boli, gdy na niej mocniej stane to czuje mocne uklucie, dosyc czesto stawalam na.ta stope krzywo ale bez zadnych urazow (chwilowy bol) kosc dokladnie mnie boli ta kolo kosci skokowej (lodkowata chyba) po lewej stronie. Gdy podchodze to tez czuje bol. Co to moze byc...?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy.