Ból i kłucie stopy od kilku miesięcy

Witam od kilku miesiecy mam problemy ze stopa, nie moge jej poruszyc w lewa strone bo bardzo boli, gdy na niej mocniej stane to czuje mocne uklucie, dosyc czesto stawalam na.ta stope krzywo ale bez zadnych urazow (chwilowy bol) kosc dokladnie mnie boli ta kolo kosci skokowej (lodkowata chyba) po lewej stronie. Gdy podchodze to tez czuje bol. Miałam robione zdj rtg ale ortopeda powiedział że wszystko okej, co ja mam robić?

Piotr Pilarski

Na zdjęciu nie musi być wszystko widać. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Możliwe, że konieczna będzie rehabilitacja w postaci ultradźwięków lub laserów.

Pozdrawiam.