Bolesność sutka podczas dotyku

Witam mam problem z sutkiem lewym boli tylko podczas dotyku delikatnie powiekszyny jestem meszczyzna w wieku 28 lat

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można ustalić przyczyny Pana dolegliwości. Konieczna jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który oceni zmianę i zaproponuje dalsze postępowanie. Pozdrawiam.