Czerwone plamki na języku i biały nalot

Witam mam pytanie odnośnie mojego języka, mianowicie mam na jjęzyku czerwone plamki po dlugości jezyka bliżej środka wielkości do 4 mm. .- , i pialy nalot w tylnej części językamam też takie jakby kkrótki . ostatnio też wypodajá mi włosy na górnej cczęści głowy . czy może to coś poważnego ??

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Na podstawie samego opisu nie można ustalić przyczyny Pani dolegliwości. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po zebraniu wywiadu i przeprowadzeniu badania może zaproponować dalsze postępowanie. Pozdrawiam.