Bolesność w boku a jasny stolec

Od kilku miesięcy budzę się w nocy z bólem w lewym boku na wysokości ostatniego dolnego żebra. Ból ma charakter rozdymania i uczucia pełności. Ból promieniuje do pleców. Gdy wstanę, do 10 minut ból całkowicie ustępuje. Dolegliwość nie pojawia się gdy śpię na plecach w pozycji półleżącej. Kał mam jaśniejszy i o rzadszej konsystencji, ale nie jest to biegunka.

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczne jest badanie lekarskie oraz diagnostyka Pana dolegliwosci, prosze udać się do lekarza.
Pozdrawiam