Bordowy rumień na nodze po ukąszeniu

Witam zauwazylem ostatnio na lydce dziwna ukaszenie,bordowy twardy rumien z ciemna dziurka w srodku,bylo to podczas spaceru nad woda,strasznie swedzi i rumien sie niecom powiekszyl po dwoch dniach podaje link do foto: http://www.photobox.pl/moj-photobox/photo?album_id=2624438031&photo_id=20299983582#20299983582 czy to niebezpieczne ukaszenie?w tamtym roku mialem ich kilkanascie i cale nogi obolale,jaki owad moze byc przyczyna pozdrawiam Sebastian

Meszki, komary; zastosować leczenie przeciw alergiczne- tabl antyhistaminowe 1xdz przez klka dni , a na skórę zmienioną np krem z hydrocortisonem. Jezeli nie wystarczy proszę udać się do dermatologa. Pozdrawiam