Borykam się z dziwnymi ruchami mojego ciała

Witam. Od dłuższego czasu borykam się z dziwnymi ruchami mojego ciała, szczególnie rąk i nóg. Występują one tylko podczas ruchu. Czuję że moje mięśnie rak są bardzo napięte i sztywne, to samo z nogami, przeszkadza mi to w codziennym funkcjonowaniu. Odczuwam takie dziwne ruchy jakby przeskakiwala zebatka(odczuwalne jest to szczególnie w nadgarstkach, lokciach, barkach, kolanach), odczuwam dziwne drgania mięśni podczas ruchu. Wszystko ustępuje podczas spoczynku. Z góry dziękuję za pomoc i radę. Kobieta 36 lat

Trudno powiedzieć ... Czy są objawy osłabienia kończyn ?? Do oceny na konsultacji . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna , ocena aktualnego stanu Pacjenta, wywiadu, wyników badań. Jakie schorzenia współistniejące: Ważne też tryb życia, aktywność, sporty, ale też stresy, nastrój i sen... Pozdrawiam