Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zanik mięśni ciała bez osłabienia

dzień dobry. Mam pytanie. Czy możliwy jest zanik miesni ciala bez ich osłabienia? Czy osłabienie powinno pojawić się przed zanikiem czy może wystąpić później? od listopada miałam różne objawy typu pieczenie skory całego ciała, uczucie mokrych ubrań na sobie, bóle kolan, drgania punktowe mięśni. Większość minęła oprócz tych drgań mięśni, pojawiło się cos co przypomina zanik mięśni szczególnie w okolicy kolan, policzki, miedzy kciukiem a palcem wskazującym. Nie czuje jednak osłabienia.
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Apteczka pierwszej pomocy

Czy wiesz jak powinna wyglądać apteczka pierwszej pomocy? Znasz wszystkie elementy, które powinny się w niej znajdować? O tym jak zaopatrzone powinny być apteczki pierwszej pomocy opowiada Artur Szymczak ? ratownik medyczny z Centrum Szkoleń Ratowniczych.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają przeprowadzenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy