Botulina lub kwas w leczeniu porażenia nerwu twarzowego

Witam. Jestem po operacji glejaka 1 stopnia 5 lat , po operacji wystapiło porazenie nerwu twarzowego obustronne ,porazenie nerwu wzrokowego, jestem po zabiegach usuniecia podwojnego widzenia bez wiekszych rezultatow, Mam pytanie co P. sadzi o botulinie lub kwasie w leczeniu porazenia n. twarzowego,gdyz bardzo cierpie psychicznie , ta twarz nie daje mi normalnie zyc, nie chce operacji ,bo mam dosc, mam 29 lat . dziekuje za odp.

W przebiegu nowotworów nie polecam botuliny. Może obudzić jakieś śpiące licho. Masz uszkodzone chorobą ośrodki centralne i drogi nerwowe w mózgu a nie nerwy obwodowe, botulina więc tu nic nie pomoże. Licz raczej na dalsze operacje plastyczne.