Brak akcji serca u płodu po zapłodnieniu in-vitro

Witam, to moja pierwsza wyczekana ciąża , in vitro! Ost okres 7maja zapłodnienie in vitro22 maja. Dzis byłam na usg z moich wyliczeń to 8tydzien a dziecko ma tylko 7mm lekarz powiedział ze serduszka nie widzi i jest stanowczo za mały! Czy to ostateczny wyrok? Za 2 tyg kolejna wizyta do twgo czasu serce mi pęknie! Prosze o rady

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest obserwacja i nie można w tym momencie wyrokować co do dalszego przebiegu. Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.