Brak chęci do uprawiania seksu

mam problem moja zona nie chce sie zemną kochać uprawiac sexu

Proponuję wizytę u seksuologa psychologa, najpierw samemu, tak chyba będzie łatwiej zacząć sprawę...
Nie znam Poradni w bliskiej okolicy, ale w Lublinie nie powinno być problemu ze znalezieniem specjalisty lub specjalistki.
Nie należy liczyć na pomoc internetu w tak złożonej i delikatnej sprawie.
Zachęcam do aktywnej postawy i poszukania seksuologa psychologa.
W Lublinie jest dr K.Bojar, można też Jemu złożyć wizytę (jest ginekologiem i seksuologiem), współpracuje zapewne z seksuologami psychologami.
Życzę poprawy relacji małżeńskich, choć nie są to zwykle łatwe zagadnienia do rozwiązania, ale warto spróbować. Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.com