Brak czucia w obu dłoniach
Mam brak czucia w obu dłoniach 5 i1/2 palca 4.Badanie emg wykluczyło zapalenie cieśni nadgarstka,jednak neurolog zlecił dodatkowe emg.Lekarz rodzinny kazał brać vitaminy b ale to nic nie pomogło itrwa to już 3 miesiące.Rtg wykazało wiele zmian w odcinku szyjnym.Czy to się wogóle wyleczyć?

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, na początek trzeba ustalić dokładne źródło Pani schorzenia. Może to wynikać ze zmian w kręgosłupie i wtedy formą leczenia jest rehabilitacja. Niestety obecnie nie są znane inne metody leczenia. Pozdrawiam.