Brak czucia w palcu po skaleczeniu

Witam , tydzień temu skaleczyłam nożem wskazujący palec u lewej ręki , dość głęboko . Rana znajduję się na środku palca nad zgięciem. Wszytko ładnie sie goi ale nadal mam brak czucia po jednej stronie palca (na prawej połowie palca od paznokcia w dól) Czy czucie powróci ?Dziekuję Agata.

Nie znam głębokości rany , czy była szyta? Może byc , że po dłuższym czasie czucie wróci przynajmniej w znacznym stopniu , ale może być - że nie wróci , zż