Powrót czucia w palcu po rozcięciu szkłem

Witam 25 lipca rozciąłem sobie serdeczny palec prawej ręki(szkłem).Trafiłem od razu na pogotowie (30 minut ok.) i od razu mi zszyli dwoma szwami i zabandażowali.Dziesięć dni później zdjeli mi szwy i mówili, że rana ładnie się zagoiła beż żadnych rop i tak dalej.Pytałem ich kiedy czucie wróci oni mówili ,że to trwa tygodniami.Mam tylko w połowie czucie w tym opuszku.Czy druga połowa wróci?reszta jak przez wosk.Jak wczoraj moczyłem rękę to ta bez czucie się nie marszczyła.Jeżeli wróci to za ile

Taka regeneracja może trwać bardzo długo. Określa się, że nawet i pół roku. Czasami w ogóle nie powraca czucie na skutek znacznego uszkodzenia drobnych nerwów, nieodwracalnego.