Drętwienie palca po głębokim rozcięciu

Witam, Pytanie dotyczy niepokojącego objawu drętwienia palca po dość głębokim rozcięciu. W poniedziałek rozcięłam palec serdeczny lewej ręki. Dość głęboka rana wymagała szycia. Rana goi się całkiem dobrze, nie boli i ładnie się zrasta. Niestety palec cały czas jest drętwy, a poniżej rozcięcia jest lekko siny kolor. Czy drętwienie przejdzie czy wymagana jest konsultacja lekarska?

Witam. Rozcięcie zwykle kojarzy się z uszkodzeniem różnych struktur w tym nerwów. Jeśli zregenerują, to czucie wróci, ale zapewne jakieś ubytki zostaną - za nieuwagę trzeba zapłacić.