Lekka opuchlizna 3 tygodnie po rozcięciu palca

Trzy tygodnie temu rozciąłem sobie poduszkę palca kawałkiem nożem dość głęboko 4-5 milimetrów nie pojechałem na szycie miałem wszystko co potrzebne "sztuczne szwy"strip...i leki do odkażania rana po tygodniu ładnie się zagoiła schodzi zszedł mi strup ale niestety palec jest lekko opuchnięty od ponad 2 tygodni czy ta opuchlizna zejdzie ?kupiłem żele na opuchliznę ALTACET ale nic nie pomogło mam czucie w poduszce palca ale słabe pewnie przez przecięcie nerwów.

Nie potrafię powiedzieć nic konkretnego na odległość W-wa-So-ec , bez zbadania pacjenta! Myślę , że jednak powinien Pan udać się do chirurga!!! zż

Witam. Rana zagojona lecz gojenie uszkodzeń trwa. Jeśli nie ma infekcji to spokojnie wszystko się unormuje. Altacet jest tu niepotrzebny, lepiej reparil w żelu.