Brak drugiego okresu po porodzie

Urodzilam 7mies temu okres mialam w marcu 4dni teraz cisza karmie piersia test negatywny poczekac jeszcze czy isc do lekarza?podobno czasem dwa mies opoznienia jest. Czasem mam objawy okresu bol brzucha na dole ale nic nie ma...

Piotr Pilarski

Nie musi to świadczyć o ciąży gdyż przy karmieniu okres może być nieregularny. Dodatkowo przeciwko przemawia negatywny test ciążowy jeśli był zrobiony 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.