Brak erekcji i problemy z seksem u 45-latka

Mam 45 lat.Od miesiaca nie mam ani porannych ani mimowolnych erekcji w ciagu dnia ani-co najwazniejsze-nie moge normalnie odbyc stosunku,bo albo mimo podniecenia erekcja nie wystepuje albo jest bardzo niepelna i szybko ustepuje. Przedtem wszystko bylo bez zarzutu, kochalismy sie nawet 3 razy dziennie. Bylem u urologa, przepisal mi Nootropil, Androvit i doraznie Cialis (jeszcze nie bralem). Moj poziom testosteronu 308 (n.240-850). Czlonek wyglada jak kawalek skory i jest sflaczaly.Co to moze byc?

Witaj
Z tego co opisałeś to poziom testosteronu jest w normie , natomiast zgłoś się po poradę do seksuologa- psychologa, ponieważ mogą być inne przyczyny tego stanu jaki opisałeś.
Nie odwlekaj wizyty, wcześnie zdiagnozowany problem może być rozwiązany. Nie napisałeś od jak dawna bierzesz te leki, a one tez muszą zadziałać. Oprócz tego, jesli lekarz wypisał Cialis to spróbuj to wykorzystac i zobaczyć , czy to Ci pasuje. Pozdrawiam

Witam. Ze względu na podane przez Pana informacje doradzam dokładną diagnostykę pod kątem ewentualnych chorób somatycznych, jeżeli nie została jeszcze wykonana. Brak porannych i mimowolnych erekcji jest najczęściej wskaźnikiem problemów ze zdrowiem, takich jak nadciśnienie, hipercholesterolemia, niewydolność serca, cukrzyca. Opisane przez Pana problemy mogą też wiązać się ze stosowaniem niektórych leków (zwłaszcza psychiatrycznych, sterydowych, na nadciśnienie), używek (alkohol, papierosy, narkotyki). Jeżeli badanie poziomu testosteronu było jednorazowe, proszę poprosić lekarza o jego powtórzenie za jakiś czas, ponieważ wtedy pokazać się może ewentualna tendencja spadkowa, której punktowe badanie nie ujawni.