Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak ochoty na seks i problemy z erekcją u 30-latka

witam .... mam 30 lat.od jakos 6mcy zauwazylem spadek libido w duzym stopniu.Nie odczuwam ochoty seksu.Denerwuje mnie to i martwi.Do tego problem tez z erekcja (nie wiem czy erekcja i poped seksualny ida razem w parze?)ale wydaje mi sie ze tak.Od jkaiegos czasu tez nie wydzielam sluzu podczas podniecenia! Co mam robic? Nigdy wczesniej nie miałem problemow z seksem.Wrecz przeciwnie... Czy sa jakies dobre srodki bez recepty? Ktora pobudza poped seksualny,i wynormuja problem z erekcja?
MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu

Nie bój się seksuologa

Dzień dobry.

Opisywany przez Pana problem wskazuje na konieczność konsultacji z lekarzem-seksuologiem. Używania na własną rękę dostępnych w internecie środków farmakologicznych zdecydowanie odradzam.

Pozdrawiam.

0

Każdy objaw ma swoją przyczynę, wskazana jest więc diagnostyka.
Próby leczenia bez diagnostyki nie jest zbyt sensowne.
Pozdrawiam. JW

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy