Zaburzenia erekcji i brak ochoty na seks u 30-latka

witam mam ogromny problem, mam 30 lat i kompletnie nie odczuwam popedu, druga sprawa jak uda mi sie podniecic, to czuje ze za malo krwi doplywa do pracia i jest on tylko troszke wiekszy i wiotki, trwa to juz z 8 lat,jakie badania wykonac,moze kawernozografie i kawernozometrie, nie pije i nie pale, jak zazyje sidenafil to przewaznie jest okey, moze mam przeciek zylny, jakie badania wykonac, nikt nie chce wykonac tej kawernozografii i kawernozometrii

Z postu wynika, że istotnie ma Pan problem, który powinien być rozwiązywany w współpracy z dobrym specjalistą, który wie, jakie ew. badania diagnostyczne jest celowe wykonać.
Nie powinien Pan diagnozować się na własną rękę.
Jeśli specjalista nie jest dostępny w miejscu zamieszkania, to warto rozejrzeć się w większym bliskim mieście,
W Krakowie jest np. dr A.Sipiński (przyjeżdża z Katowic), doświadczony diagnosta.
W Katowicach jest przystępna i konkretna Pani dr seksuolog i psychiatra w Poradni Julia.
O celowości badań inwazyjnych, czyli nie do końca bezpiecznych, decyduje jednak zawsze specjalista, w porozumieniu z Pacjentem oczywiście.
Mam nadzieję, że sildenafil ma Pan na receptę z apteki.
Stosując preparaty sildenafilu nieznanego pochodzenia, np. kamagrę z czarnego rynku, można sobie zrobić krzywdę, jest mnóstwo falsyfikatów...
Proszę nie liczyć na możliwość rozwiązania Pana ważnego problemu za pomoca internetu.
Pozdrawiam. JW, Poznań.