Brak krwawienia przy tabletkach antykoncepcyjnych a możliwość zajścia w ciążę

Witam, biorę tabletki anty. od 2 lat,3msc temu zmieniłam na Belarę, od 2 cykli nie mam krwawienia. Tydzien temu miałam robione usg na którym lekarz stwierdził torbiela 3cm,drugi powiedział, ze może to być nie pekniety pecherzyk. Blona sluzowa wg Niego wygląda na przerosnieta i nie zapowiada się na krwawienie. Lekarz powiedział,ze tabletek już mi anty nie będzie przepisywal ani lekow,mam przyjść za msc. Prosze o pomoc bo chciałabym zajść w ciaze i nie wiem czy mogę? I czy nic mi nie grozi?

Aleksander Ropielewski

Mam za mało informacji klinicznych. Dlaczego lekarz nie przepisał dalej tabletek antykoncepcyjnych? Proszę pytać o to lekarza, który tak Pani poradził lub skonsultować się u innego ginekologa.