Brak krwawienia przy zastosowaniu plastrów Evra

Stosuję plastry Evra od 16 miesięcy i zawsze w jednym dniu dostaję krwawienie. Jednak teraz jest brak tego krwawienia od prawie 2 dni. Czy może to być objaw ciąży? Dodam, że ostatnio mam dużo stresów, przez jakiś okres często miałam zgagę, bóle pleców i nie mogłam jeść mięsa bo nie mogłam znieść zapachu (a wszyscy mówili, że nie śmierdzi). Od pół roku leczę się na anemię z niedoboru żelaza, a ostatnio lekarz wykrył u mnie niedoczynność tarczycy.

Jeśli krwawienie się nie pojawi, proszę skonsultować się z ginekologiem. 1-2 dni odchylenia nie są powodem do niepokoju. Warto również przedyskutować sprawę stosowania hormonalnej antykoncepcji z endokrynologiem.