Brak krwawienia po odklejeniu plastrów Evra

witam ! chciałabym się dowiedzieć jedną rzecz . POnieważ mój lekarz ginekolog kazał mi zastosować plastry evra bez 7dniowej przerwy.We wtore 25.11 odkleiłam ostatni plaster z drugiego opakowania to już 2 gi dzień jak nie mam krwawienia .czy są to powody do obaw czy jeszcze niekoniecznie? mam delikatne plamienie , ale jednak to nie przypomina normalnego krwawienia jakie miałam wcześniej.pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli nie zrobiła Pani przerwy 7 dniowej to krwawienie nie musi wystąpić.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

W razie brak krwawienia do dnia dzisiejszego proponuję udać się do ginekologa.