Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy zaprzestanie w stosowaniu plastrów Evra może być powodem braku okresu?

Witam. Stosuję plastry antykoncepcyjne Evra. Jakiś czas temu nie zrobiłam 7 dniowej przerwy z powodu urlopu. Pod rząd naklejając jeszcze dwa plastry(słyszałam, ze nie trzeba wszystkich wiec jeden zostawiłam awaryjny). Po tych pięciu plastrach zrobiłam przerwę, miałam krwawienie, faktycznie dziwne ale nie tu jest problem. Teraz po kolejnym opakowaniu, krwawienie póki co nie wystąpiło. Miało wystąpić w środę, jest czwartek i nic.Od półtora roku było zawsze w środę.To z powodu braku tamtej przerwy?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy