Brak okresu przy plastrach Evra

Witam mam pytanie poniewaz cos mnie martwi mam dwojke dzieci a teraz spoznia mi sie okres .... Zabezpieczam sie plastrami anty o nazwie EVRA nie ukrywam ze zdaza mi sie ze przesune o jeden dzien ale stram sie aby nasz stosunek i tak był przerywany .... ale tak sobie pomyslam ze moze oddanie krwi spowodowalo wydluzenie cyklu oddalam pierwszy raz krew 07.05 a okres powinnam dostac kolo 21.06 robilam wczoraj test i niby wyszło ze nie jestem w ciazy... Wiec pytam czy oddanie krwi moglo wydluzyc cykl

Witaj. Przy tej metodzie (EVRA) nie ma sensu dodatkowe zabezpieczenie. A stosunek przerywany NIE JEST ANTYKONCEPCJĄ. Czyli i tak nic nie daje. Nie stresuj siebie i partnera. Brak krwawienia między opakowaniami może się zdarzać. Jeśli masz obawy - zrób test ciążowy.
Pozdrawiam.