Brak krwawienia w czasie siedmiodniowej przerwy i odstawienie tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Bardzo martwi mnie fakt ze nie dostalam krwawienia z odstawienia w ciagu 7 dniowej przerwy brania tabletek antykoncepcyjnych. Nie rozpoczelam kolejnego opakowania i mija juz tydzien od 7 dniowej przerwy a 2 tygodnie od ostatniej tabletki a miesiaczki nadal nie ma.. Prosze o rade i wskazowki. Jaka moze byc tego przyczyna ? Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.