Brak krwawienia z odstawienia pierwszego opakowania tabletek antykoncepcyjnych Belara

Brak krwawienia z odstawienia. Witam, dziś powinnam zacząć drugie opakowanie tabletek Belara. Niestety nie miałam krwawienia a tabletki brałam regularnie. Właśnie zrobiłam test i wyszedł ujemny. Czy mimo tego mam zaczynać nowe opakowanie?? Proszę o odpowiedź.

Witam,
czasami tak się zdarza że krwawienie z odstawienia nie pojawi się
Prosze po 7 dniowej przerwie przyjąć kolejne opakowanie (jeżeli Pani chce kontynuować terapię antykoncepcyjną).

pozdrawiam