Stosowanie tabletek Belara a brak krwawienia z odstawienia

Witam, Zażywam tabletki antykoncepcyjne Belara, pierwsze opakowanie, ponieważ dopiero zaczynam antykoncepcje, wraz z 21 tabletka odbylam stosunek z chlopakiem, ktory mial wytrysk we mnie, bylo to dwa dni po owuluacji ( wg kalendarzyka. wiem, ze tabletki ja zatrzymuja) W tym momencie jestem 2 dni w trakcie 7 dniowej przerwy, nie dostalam jeszcze krwawienia, jednakze pobolewa mnie brzuch. Czy moge byc w ciazy?

Aleksander Ropielewski

Przy poprawnie stosowanej antykoncepcji ryzyko ciaży jest bliskie zeru i nie ma powodu do obaw. Możliwe, żę krwawienie jeszce się pojawi. Pryz pierwszym opakowaniu możę ono się nie pojawić i również nie jest to niepokojące.