Brak krwawienia po drugim opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych Lesinelle

Witam! Mam pytanie dotyczące antykoncepcji hormonalnej. Jestem aktualnie po drugim opakowaniu Lesinelle. Po pierwszym opakowaniu krwawienie z odstawienia wystąpiło 3 dnia rano. Teraz skończyłam drugie opakowanie, jest dzień 3, a ja nadal nie dostałam krwawienia. Czy istnieje ryzyko ciąży? Dodam, że tabletki brałam regularnie, nie przyjmowałam także antybiotyków.

Jeśli przyjmowała Pani tabletki bezbłędnie, ryzyko ciązy jest znikome. Proszę spokojnie czekać na krwawienie z odstawienia. Jeśli się ono nie pojawi, proponuję skonsultować się z ginekologiem.