Brak krwawienia po drugim opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych Atywia

Witam. Od 3 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne Atywia, po pierwszym opakowaniu krwawienie z odstawienia było bardzo skąpe, kolejne przebiegło zupełnie normalnie, natomiast tydzień temu skończyłam kolejne opakowanie, dziś jest ostatni dzień przerwy między opakowaniami, a krwawienie się nie pojawiło. Co robić w takiej sytuacji? Czy rozpoczynać kolejne opakowanie mimo braku krwawienia? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Proszę rozpocząć następne opakowanie. Jeżeli krwawienie nie pojawi się po jego przyjęciu należy wykluczyć możliwość ciąży.