Czy to normalne, że po drugim opakowaniu tabletek nie wystąpiło krwawienie?

Witam. Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne jeanine wraz ze spironolem od 19 grudnia. Po pierwszym opakowaniu w przerwie wystąpiło krwawienie..natomiast już po 2opakowaniu nie.Zrobilam test i był negatywny.Zaczęłam 3opakowanie..I krwawienia w przerwie znowu nie ma... czy to jest normalne?To jest moja pierwsza antykoncepcja,zazywam regularnie.Glownie że względu na spironol. Zazywam leki że względu na hirsutyzm. Nigdy nie miałam problemów z miesiączka.Proszę o odp..bo nie wiem czy dalej brać tabletki czy po prostu mi nie służą...

Proszę zgłosić się do ginekologa prowadzącego, a do tego czasu prawidłowo stosować antykoncepcję hormonalną. niektóre kobiety mają bardzo skąpe krwawienia z odstawienia, i nieregularne.