Brak lactobacillus spp w badaniu kontrolnym

Bardzo proszę o interpretacją: test aminowy - ujemny nabłonki wielokątne - średnio liczne wpw leukocyty - nieliczne wpw ziarenkowce G+ - średnio liczne wpw pałeczki G- oraz G-/G+ - brak corynebacterium spp - nieliczne wpw trichomas vaginalis - brak grzyby drożdżopodobne - brak lactobacillus spp - średnio liczne wpw punkty w skali NUGENTA - 1

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik jest prawidłowy. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Sądzę, że konieczne jest wdrożenie odpowiedniego dalszego postępowania.