Brak miesiączki a bakterie w pochwie

Witam. Spóznia mi sie miesiączka, to już 36 dzien, moje miesiaczki zawsze sa regularne.Ciąza nie wchodzi w gre. Byłam u lekarza i pani dr stweirdzila bakterie w pochwie dostałam globulki i antybiotyk. Czy miesiaczka pojawi sie po zakonczeniu uch stosowania?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej opóźnienie menstruacji wynika z obecności infekcji. Okres powinien pojawić się po wyleczeniu zapalenia, niekoniecznie bezpośrednio po zakończeniu przyjmowania preparatu.